O Toply.cz

"Ahoj, 'simtě, jakej mobil si mám koupit?“

„Hele – ty seš ten ajťák – nevíš o nějakým tabletu pro našeho kluka?“

„Kluci, poradíte mi nějakej noťas na hry?“

Bez obav můžeme říct, že jsme slyšeli každou prosbu ohledně pomoci při výběru (nejen) elektroniky.

Rodina, přátelé i známí se na nás obracejí, kdykoliv si nejsou jistí, co koupit. Moc dobře totiž vědí, že jim vždy rádi pomůžeme a poradíme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Dosud nám ale přišla škoda, že celé to procházení trhu, porovnávání a hledání těch nejlepších produktů pomůže jen pár lidem v okruhu našich známých.

„A co takhle začít radit také ostatním?“

Ještě ani nedozněla poslední slova a Toply.cz bylo na světě.

Nesmírně nás totiž těší, když se nám někdo po čase ozve, celý šťastný, jak je s doporučeným výběrem spokojený. A díky Toply by se tyto situace mohly znásobit!

Hlavním mottem našeho projektu je nabídnout pomoc všem, kteří rádi nakupují chytře, a zároveň jim ušetřit spoustu času, jelikož všechno srovnání a vybrání produktů dostanou na internetovém podnose.

Budeme tak moc rádi, když si projdete všechny výběry a srovnání, které vás zajímají, a jen doufáme, že vám dobře poslouží.

Pokud byste nám pak chtěli předat nějakou zprávu, komentář nebo připomínku, naleznete nás na Facebooku nebo e-mailu.

Nakonec už asi nezbývá nic jiného než popřát šťastnou ruku při výběru!

S přátelským pozdravem za Toply.cz

Jan Šimečík, šéfredaktor

Kdo vůbec jste?

Jsme parta lidí, která se rozhodla, že svou zálibu v elektroniku a v nakupování obecně přetvoří do něčeho, co by mohlo pomoci více lidem než jen v jejich okolí.

Baví nás sledovat novinky, srovnávat produkty a vybírat to nejlepší z nejlepších – a to nejen v případě moderních technologií.

Nicméně většina z nás pracuje v oboru IT, a tak jsme hlavně s elektronikou v kontaktu téměř každý den.

Jak své výběry tvoříte?

Toply.cz (prozatím) není projekt, který by nás mohl uživit, a rovněž (prozatím) nemá takové jméno, abychom mohli kontaktovat výrobce a prodejce se žádostí o zaslání produktů k otestování.

To znamená, že se k nám nedostanou všechny produkty, které se na webu objevují.

Nicméně naše výběry tvoříme na základě důvěryhodných zahraničních zdrojů (ať už je to CNET.com nebo třeba NotebookCheck.net), diskuzí se zapálenými entuziasty a lidmi z oboru a v neposlední řadě zohledňujeme také dojmy samotných uživatelů.

Vždy se tak snažíme výběry tvořit bez ohledu na marketing výrobců a přehnaný hype oddaných zákazníků a vybíráme jen to, co doopravdy splní většinu vašich požadavků.

Samozřejmě je nám jasné, že naše výběry nepomohou úplně všem. Každý má své potřeby a náš výběr se do nich nemusel zrovna trefit. V takovém případě pak doporučujeme přečíst alespoň nákupního průvodce, které jsme k většině výběrů připsali.

Pokud byste pak přímo s našimi výběry nesouhlasili, budeme vám moc vděční, když nás zkontaktujete a dáte nám vědět, o jaký výběr se jedná a proč s ním nesouhlasíte. Každá zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná!

Proč bych vám měl(a) věřit?

Rádi bychom vám řekli, že všechna doporučení na webu jsou stejná, jako kdybychom radili našim nejbližším přátelům nebo třeba vlastním rodičům.

Nicméně ještě nemáme v podvědomí široké veřejnosti vybudované jméno, a tak se stále pokorně řadíme mezi amatéry.

Naše doporučení tak prosím berte hlavně jako inspiraci a startovní bod, který vás nasměruje k výběru toho správného produktu.

Pokud jsme vám pak s výběrem opravdu pomohli, budeme moc rádi, když nás budete sdílet se svými přáteli, čímž podpoříte budování naší důvěryhodnosti.

V každém případě na Toply nenajdete žádné PR články a výběry jsou kompletovány bez jakýchkoliv reklam a tlačení ze strany výrobců a prodejců. A slibujeme, že tak to zůstane už navždy.

Jak mohu vaši práci podpořit?

Pomohli jsme vám a vy nás za to chcete podpořit?

Děkujeme! Už jen tato myšlenka nás moc těší!

Nejjednodušším vyjádřením podpory je připojení se k nám na Facebook. Budeme rádi za každé sdílení a doporučení přátelům.

Také nám můžete poslat e-mail. Buďte si jistí, že si ho vytiskneme a vylepíme na nástěnku, aby nás motivoval k tvoření dalších výběrů!

Nakonec nás můžete podpořit také tím, že si přes Toply.cz svůj vybraný produkt zakoupíte.

Stačí se přes odkaz nebo tlačítko ve výběru prokliknout na Heureku, Alzu a další weby, čímž těmto e-shopům povíte, odkud jste přišli. My s nimi totiž máme uzavřenou dohodu a oni nás pak zpětně odmění. Nebojte, vás to nebude stát ani korunu!

Pokud pak třeba používáte některé z blokátorů reklamy, budeme rádi, když si v jeho nastavení přidáte Toply.cz do výjimek.

Můžu vás nějak zkontaktovat?

Našli jste chybu nebo byste chtěli požádat o aktualizaci některého z našich výběrů?

Není nic jednoduššího než nás zkontaktovat přes formulář nebo přímo poslat e-mail na adresu info(zavináč)toply.cz.

Bohužel není v našich kapacitách, abychom odepisovali na dotazy ohledně výběru produktů na míru. Předem se tak omlouváme, ale na tyto e-mail s největší pravděpodobností nedostanete odpověď. Děkujeme za pochopení!